Matservis Meissen

Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, matservis, 54 dlr, bestående av: 5+3+2 mattallrikar, 5 djupa, 7 förrättstallrikar, 10+7 assietter, 2+2 skålar, 2 såsskålar, 3 uppläggningsfat, 4 salladierer, 2 äggkoppar

Enstaka nagg, delvis sliten förgyllning

369199

2016-03-16