Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 14 dlr, udda, silver, 17/1800-tal, modell svensk rund, bestående av: 7 matskedar, strösked, 6 teskedar, vikt 650 g
skador lagningar namnstämplar inskriptioner
369214
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här