Matbestick silver udda svensk rund modell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 14 dlr, udda, silver, 17/1800-tal, modell svensk rund, bestående av: 7 matskedar, strösked, 6 teskedar, vikt 650 g

skador lagningar namnstämplar inskriptioner

369214

2016-03-21