Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, mestadels 1700-tal, vikt ca 400 g
Skador, namnstämplar
369215
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här