Matskedar och teskedar silver fiolskaft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, mestadels 1700-tal, vikt ca 400 g

Skador, namnstämplar

369215

2016-03-21