Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP med skedhyllor, Karl Johan, 1800-talets första hälft, svärtade lister, höjd ca 230, 100x50 cm
Smärre fanérskador, nyckel saknas
369228
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här