Hörnskåp i mahognyfanér

Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP med skedhyllor, Karl Johan, 1800-talets första hälft, svärtade lister, höjd ca 230, 100x50 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas

369228

2016-03-16