Hörnskåp i mahognyfanér
2016-03-16
369228
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖRNSKÅP med skedhyllor, Karl Johan, 1800-talets första hälft, svärtade lister, höjd ca 230, 100x50 cm
Smärre fanérskador, nyckel saknas