Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Stadsmotiv, signerad R. Ljunggren, 118/310, litografi, ca 30x36 cm

369231

2016-03-16