Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Stadsmotiv, signerad R. Ljunggren, 118/310, litografi, ca 30x36 cm
369231
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här