Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

82 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen, total höjd ca 59 cm

Lagningar

369235

2016-03-16