Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 18/1900-tal, alabaster, förgylld fattning, kolonnformad, total höjd ca 48 cm

Smärre nagg

369236

2016-03-16