Soffa gustavisnsk stil Emil Sandberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, enligt uppgift tillverkad av möbelsnickaren/skulptören Emil Sandberg, Umeå, längd ca 207 cm

Bruksslitage

369239

2016-03-16