Harald Sallberg Folke Gullby

Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): I ateljén, handsignerad Harald Sallberg, etsning, 20x15,5, medföljande bok Åke Meyerson Harlad Sallberg, FOLKE GULLBY (1912-1982): Västervik, signerade Gullby, 26/310. etsning, ca 14,5x24,5 cm

369247

2016-03-16