Lampbord 1900 ek

Lampbord 1900 ek
Lampbord 1900 ek
Lampbord 1900 ek
Lampbord 1900 ek
Lampbord 1900 ek
Lampbord 1900 ek

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, 1900-tal, ek, justerbar höjd, lägsta höjd 163 cm

Ena dragsnöret med skador

369248

2016-03-16