Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPBORD, 1900-tal, ek, justerbar höjd, lägsta höjd 163 cm
Ena dragsnöret med skador
369248
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här