Dag Finn Knudsen, 3 grafiska blad , torrnål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Dag Finn Knudsen, 3 grafiska blad, torrnål, numrerade signerade och daterade, 8x11,5 cm, 11x15 cm 15x10,5 cm

369261

2016-03-23