Helge Holmlund oljemålning
Valmis
2016-03-16
369262
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HELGE HOLMLUND (1900-tal): Landskap, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 48x67 cm