Skäkteträ

Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄKTETRÄ, 2 st, varav ett Norrala, Hälsingland, daterade 1841 resp 1851, blåmålade med polykrom dekor av blommor, längd ca 56 resp 57 cm

Skäkteträet från Norrala med skador och lagning

369265

2016-03-16