Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Motiv från Nordingrå, signerad C.M Lindqvist, olja på duk, ca 50x61 cm

369285

2016-03-16