Nautica och kopparkittel

Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel
Nautica och kopparkittel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAUTICA, bl a block, KOPPARKITTEL, 18/1900-tal, kopparkittel, diameter 42 cm

Smärre slitage

369290

2016-03-16