Karmstolar gustaviansk stil

Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, träskuren dekor, vändbara plymåer, 2+ 2 lösa kuddar medföljer, sitthöjd ca 45 cm

Klädseln med fläckar och skador

369291

2016-03-16