Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID JÖVINGE (1894-1976): Stilleben, signerad, signerad o daterad Ingrid Jövinger -46, olja på duk, ca 81x64 cm

369297

2016-03-16