Sideboard 1800-/1900-tal

Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal
Sideboard 1800-/1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, förra sekelskiftet, bemålat och delvis bronserat, stor låda, balusterben, höjd 82, 138 x 60 cm

Slitage, färgbortfall, torrsprickor, senare bemålning

369305

2016-03-16