Marianne Ågren oljemålning
Vollendet
2016-03-16
369306
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Södermälarstrand, signerad, olja på duk, 114x101 cm