Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholm, vy över Stadshuset och gamla stan, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 19x26 cm
369310
2016-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här