Gunnar Pers Stockholmiana
Vollendet
2016-03-28
369343
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GUNNAR PERS (1891-1985): "Vårdag, Stockholm" (Vy över Mosebacke/Stomatolskylten), signerad (2 ggr), olja på duk, ca 55x65 cm