Ram i barockstil

Ram i barockstil
Ram i barockstil
Ram i barockstil
Ram i barockstil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM, barockstil, 18/1900-tal, förgylld dekor, innermått ca 77x66, yttermått ca 104x94 cm

Pastellageeskador

369355

2016-03-18