Ram i barockstil

Ram i barockstil
Ram i barockstil
Ram i barockstil
Ram i barockstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RAM, barockstil, 1800-tal, dekor med hopplist, innermått ca 70x92, yttermått ca 84x106 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

369357

2016-03-18