Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RAM, barockstil, 1800-tal, dekor med hopplist, innermått ca 70x92, yttermått ca 84x106 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
369357
2016-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner