Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SABEL, flottan, VÄRJA, 1800/1900-tal, längd ca 80 resp 84 cm
Sabeln kortad, slitage
369359
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här