Kindjal svärd

Kindjal svärd
Kindjal svärd
Kindjal svärd
Kindjal svärd

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KINDJAL, Ryssland, SVÄRD, Kina, SVÄRD+KNIV, Afrika
längd 34-63 cm

Skador, slitage

369362

2016-03-17