Ram

Ram
Ram
Ram
Ram

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM, 1800-talets början, förgylld dekor, innermått ca 58x76, yttermått ca 73x88 cm

Omfattande skador

369373

2016-03-18