Chiffonje 1800-tal

Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal
Chiffonje 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, nyrenässans, bonat lövträ, beslag i förgylld mässing, skrivklaff med bakomvarande höjd ca 131, 113x47 cm

Slitage, fanérbortfall, en list kompletterad

369374

2016-03-17