Ram
Valmis
2016-03-18
369376
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
RAM,1800-tal, förgylld dekor, innermått ca 45x56, yttermått ca 61x72 cm
Slitage