Taklampa
Closed
2016-03-17
369385
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors / Fyfa, 1960-tal, mässing med glasprismor, diameter 42 cm
Smärre slitage