Ram

Ram
Ram
Ram
Ram

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM, 1900-tal, skuren dekor, innermått ca 39x66, yttermått ca 58x85 cm

Slitage, smärre skador

369392

2016-03-18