Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): "Tidig vår", signerad Alf Lindberg, olja på duk, 50x70 cm
Utställd: Gummesons Konstgalleri, Stockholm, Jubileumsutställning 1914-1941-1966, utställningskatalog nr 312, katalognummer 87

369393

2016-03-17