Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Stockholmsmotiv resp komposition, signerade och E A upplaga samt en numrerad 24/50, litografier, största tryckytans mått ca 19,5 x 11 cm
369396
2016-03-17