Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Stockholmsmotiv resp komposition, signerade och E A upplaga samt en numrerad 24/50, litografier, största tryckytans mått ca 19,5 x 11 cm

369396

2016-03-17