Sifon 1900-talets första hälft
2016-03-17
369400
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIFON, 1900-talets första hälft, England, vitmetall, klädd i metallnät, höjd ca 35 cm
Visst slitage