Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSSIP ZADKINE (1890-1967), etsning, signerad i plåten O-D, ur boken Lespugue av Robert Ganzo, illustrerad av Ossip Zadine, som (åter)utgavs 1966 i 200 numrerade exemplar, 23 x 30 cm
369401
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här