Bissiere Louttre, trägravyr

Bissiere Louttre, trägravyr
Bissiere Louttre, trägravyr

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BISSIERE LOUTTRE (1926-2012), Au coeur a curie, signerad Louttre, numrerad 27/30, träfärggravyr, 19,5 x 13,5 cm

369403

2016-03-17