Maj Arnell

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Tre citroner", signerad MA, a tergo betitlad, olja på duk, 36x53 cm

369416

2016-03-17