Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAJ ARNELL (1919-2005): "Tre citroner", signerad MA, a tergo betitlad, olja på duk, 36x53 cm
369416
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här