Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Hav", signerad och daterad Bertel-Nordström -43, olja på duk, 55x65 cm

369420

2016-03-19