Ram 1 par

Ram 1 par
Ram 1 par
Ram 1 par
Ram 1 par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, 1 par, 1900-tal, skuren dekor, innermått ca 52,5x64,5, yttermått ca 74x84 cm

Slitage

369426

2016-03-18