Barskåp i palisander

Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander
Barskåp i palisander

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1960/70-tal, riopalisander, etikettmärkt Förenade Möbler Linköping, med intarsiadekor, invändig inredning samt spegelglas, höjd 116, 83 x 41 cm, nyckel finns, CITESINTYG medföljer

Bruksslitage

369447

2016-03-18