Snedklaffsekretär med intarsiadekor
2016-03-17
369472
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1930-40-tal, bonad björk med intarsiadekor, höjd ca 104, 90x46 cm
Nyckel saknas, slitage