Snedklaffsekretär med intarsiadekor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1930-40-tal, bonad björk med intarsiadekor, höjd ca 104, 90x46 cm

Nyckel saknas, slitage

369472

2016-03-17