Hans Fritzdorf

Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS FRITZDORF (samtida): Abstrakt komposition, signerad H F, olja på pannå, ca 38x27 cm

369492

2016-03-17