Hans Fritzdorf
Vollendet
2016-03-17
369492
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HANS FRITZDORF (samtida): Abstrakt komposition, signerad H F, olja på pannå, ca 38x27 cm