Kurt Lundberg

Kurt Lundberg
Kurt Lundberg
Kurt Lundberg
Kurt Lundberg
Kurt Lundberg
Kurt Lundberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LUNDBERG (född 1920): Komposition, signerad Kurt Lundberg, olja på duk, ca 53x69 cm

369494

2016-03-17