Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på duk, ca 95x45cm
369496
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här