Gunnar Nordström

Gunnar Nordström
Gunnar Nordström
Gunnar Nordström
Gunnar Nordström
Gunnar Nordström
Gunnar Nordström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på duk, ca 95x45cm

369496

2016-03-17