Birger Mörk oljemålning

Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BIRGER MÖRK (född 1919): Bohusländska klippor, signerad och daterad Birger Mörk -75, olja på duk, ca 60x73 cm

369499

2016-03-17