Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIC ELFVÉN (1921-2008): Kustlandskap, signerad Elfvén, olja på duk, ca 75x106 cm
Zustandsbeschreibung
369502
2016-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner