Catharina Köhler

Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CATHARINA KÖHLER (född 1944): "Åter till livet II", signerad, daterad Köhler 1975 à tergo, olja på duk, ca 91x100 cm

Färgbortfall

369510

2016-03-17