Skrin 1700-tal
2016-03-17
369524
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIN, 1700-tal, skinnklädd, spänne i smide, handtag i mässing, pärlspikad, höjd ca 20, 46x29 cm
Lås saknas, skador