Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄLLSTOL, 1800-talets slut, svärtad stomme, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm
Smärre ytskador, del av sadelgjord lös
369530
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här