Fällstol 1800-talets slut

Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut
Fällstol 1800-talets slut

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLSTOL, 1800-talets slut, svärtad stomme, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm

Smärre ytskador, del av sadelgjord lös

369530

2016-03-17