Såssnipa silver

Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver
Såssnipa silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

SÅSSNIPA, silver / 800, Tyskland 1900-talets mitt, invändigt med förgyllning, graverat monogram, höjd ca 11, längd 17 cm

Slitage

369531

2016-03-17